محل تبلیغات شما

خدمات خانم حلیمه یعقوب، رئیس جمهورمسلمان سنگاپور به کشورش

۳۰۰ میلیارد دلار در سال محصول ملی، ۶میلیون نفر قوی ترین گذرنامه جهان، ۸۵ هزار دلار درآمد شهروند سنگاپور در سال،بهترین فرودگاه در جهان، دختری یتیم که فقر را از نزدیک مشاهده کرد، او با مردییمنی ازدواج کرده و ابتدا برای ادامه تحصیلات خود، با همسرش در یک اتاق کوچک زندگیمی کردند!

ایشان پس از دریافت پست های دولتی، گفت:من حلیمه یعقوب، بنده ای از بندگان خدا هستم و از خدا می ترسم! هر کسی می خواهد بامن برای مردم سنگاپور کار کند، من به خاطر خدا، خواهر او هستم! تصمیم و همّ و غممن، بالا بردن سطح زندگی شهروندان سنگاپور است و نه چیز دیگر!

در زمان او درآمد سنگاپور به ۲ تریلیوندلار افزایش یافت! درآمد شهروند سنگاپور در سال به ۸۵۰۰۰ دلار افزایش یافت!گذرنامه سنگاپور ارزشمندترین گذرنامه جهان شد! بیکاری را به ۱ درصد رساند. نزدیکبه ده هزار پروژه بسیار بزرگ را به انجام رسانید! فساد در سنگاپور را به صفررساند! تمام مالیات ها را از محصولات سنگاپور حذف کرد! درآمد ملی به نسبت ۵تریلیون مازاد افزایش یافت!

کارنامه مدیرکل 16 ساله سازمان تبلیغات اسلامی استان سمنان

وعده های پوشالی یک نماینده/دروغ هرچه بزرگتر باورش راحت تر

یکی از مشکلات عدیده شاهرودو میامی فقدان مدیریت است

سنگاپور ,دلار ,درآمد ,حلیمه ,افزایش ,یعقوب، ,را به ,سنگاپور به ,افزایش یافت ,حلیمه یعقوب، ,در سال ,درآمد شهروند سنگاپور ,جمهور مسلمان سنگاپور ,رئیس جمهور مسلمان ,خانم حلیمه یعقوب،

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مغز کاوشگر John's game tsorexopes orinacer vorsnilynbio tingsnowomar سیب و دانش Jody's memory کاکتوس سورنا اصفهان شرکت مهندسی علم و فن آراد