محل تبلیغات شما

دکتر رضا آرین رد صلاحیت شد

به همین مناسبت ایشان بیانیه ای صادرکردند که در ادامه نظر شما مخاطبان گرامی را به آن جلب مینماییم.

بسم الله الرحمن الرحیم

با سلام و عرض تسلیت بابت سانحه غم بارسقوط هواپیمای اوکراینی، بدین وسیله به اطلاع می رساند دقایقی پیش  فرمانداری شهرستان شاهرود اعلام کرد که صلاحیتاینجانب در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی توسط هیات نظارت شوراینگهبان رد شده است. در همین زمینه موارد زیر را اعلام می دارم :

۱- همواره اعلام داشته ام که نیاز مبرمکشور، وم قانون‌مداری است حتی اگر به قانونی اعتراض داشته باشیم. لذا از تصمیماخذ شده تبعیت می کنم هرچند معتقدم که ای کاش اجازه داده می شد مردم، خود صلاحیتکاندیداها را در پای صندوق رای تعیین نمایند.

۲- با اینکه طبق قانون حق اعتراض به ردصلاحیت برای اینجانب وجود دارد اما قصد استفاده از این حق را ندارم بلکه همانگونهکه بارها در نوشته ها و سخنان خود اعلام نموده ام که تنها راه خدمت به مردم، کسبکرسی های قدرت نیست لذا همچون گذشته و بنا به عهدی که با مردم بسته بودم به تلاش‌هایخود برای خدمت رسانی به مردم از مسیرهای اجتماعی در حد توان ادامه خواهم داد.

۳- در پایان اضافه می کنم که در انتخاباتپیش رو قصد حمایت از هیچ کاندیدای دیگری را نداشته و صرفا روی فعالیت های اجتماعیمتمرکز خواهم بود.

به امید سربلندی ایران و ایرانی

رضا آرین ۹۸/۱۰/۲۲

کارنامه مدیرکل 16 ساله سازمان تبلیغات اسلامی استان سمنان

وعده های پوشالی یک نماینده/دروغ هرچه بزرگتر باورش راحت تر

یکی از مشکلات عدیده شاهرودو میامی فقدان مدیریت است

,صلاحیت ,اعلام ,رد ,آرین ,رضا ,رضا آرین ,رد صلاحیت ,در انتخابات ,  دکتر ,که در

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Anna's receptions guislothferra پونک خلاقیت و یادگیری -رضایی تبلت باز Mechanical Engineering of Tabriz University whistcasbove طراحی امضا دلاوران پارسی عدالت اجتماعی حضرت علی (ع)